Wczytuję dane...

Kassel

Na perfekcyjnie przygotowane danie składa się wiele elementów. Począwszy od najwyższej jakości produktów, przez wybór przepisu, aż do samego procesu gotowania. W wyposażeniu każdej kuchni nie może zabraknąć dobrych garnków, które niekiedy mogą przesądzić o efekcie w postaci smaku dania. Z tego względu powinieneś wybrać te cechujące się ergonomicznością oraz funkcjonalnością, jak garnki marki Kassel.

Kassel - garnki ze stali dla najbardziej wymagających kucharzy

Stal nierdzewna to jeden z najpopularniejszych materiałów do produkcji akcesoriów kuchennych. Firma Kassel doskonale o tym wie, dlatego ich garnki również powstały z tego metalu.

Przede wszystkim stal jest odporna na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Garnka nie uszkodzi uderzenie, upuszczenie, szorowanie drucianą gąbką, zarysowanie sztućcami, gwałtowne wahania temperatur, woda lub tłuszcz.

Czytaj więcej...

Ponadto stalowe garnki bardzo dobrze przewodzą ciepło, co zapewnia równomierne podgrzewanie powierzchni w nawet największych modelach oraz szybkie ugotowanie potrawy.

Stal nierdzewna stanowi jedno z najbardziej higienicznych tworzyw. Nie reaguje z żywnością, nie zmienia, nie pochłania jej smaku ani zapachu, a także jest bardzo prosta w zachowaniu czystości. Większość zanieczyszczeń powinna ustąpić pod wpływem gąbki i płynu do naczyń. Natomiast jeśli posiadasz zmywarkę, bez obaw możesz myć garnki w ten sposób.

Garnki Kassel w sklepie e-kuchcikowo.pl

W naszym sklepie znajdziesz garnki marki Kassel, które sprawią, że każde Twoje danie będzie idealne. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii oferujemy pojedyncze egzemplarze o uniwersalnym bądź ukierunkowanym zastosowaniu oraz całe zestawy w zależności, ile naczyń potrzebujesz.

Pokrywy wykonane ze szkła hartowanego pozwolą na zajrzenie do wnętrza i kontrolę nad gotującą się potrawą. Ponadto tego rodzaju materiał jest odporny na pęknięcia, a w razie stłuczenia rozbija się na drobne elementy o zaokrąglonych krawędziach, minimalizując ryzyko przecięcia. Garnki posiadają wewnątrz skalę pomiarową, która umożliwia sprawdzenie ilości składników lub wody, którą dodajesz.

Aby maksymalnie zwiększyć funkcjonalność garnków, firma Kassel zaprojektowała je w ten sposób, aby mogły być używane na wszystkich rodzajach kuchenek - ceramicznej, elektrycznej, gazowej oraz indukcyjnej.

Poza funkcjonalnością charakteryzują się także wysoką estetyką. Posiadają miękkie, opływowe kształty, wypolerowana, błyszcząca powierzchnia cieszy oko. Ponadto naturalna barwa stali dopasuje się do każdej kuchni, nieważne, w jakim stylu ją urządziłeś. Ceny różnią się w zależności od tego, ile garnków posiada dany zestaw, przeznaczenia danego modelu, jego wielkości oraz dodatkowych cech indywidualnych.

Jeśli szukasz garnków, które sprawdzą się w każdej sytuacji, będą niezawodne, estetyczne oraz posłużą Ci przez lata, modele zaprojektowane przez firmę Kassel są stworzone dla Ciebie.

Sortuj według: