Wczytuję dane...

Patelnie żeliwne (14 wyników)

Patelnie żeliwne są od zawsze stosowane i doceniane przez kolejne pokolenia. Naczynia te cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na swoją trwałość. Są bardzo wytrzymałe i odporne na zniekształcenia. Poza tym charakteryzują się szybkim i równomiernym nagrzewaniem się oraz długo utrzymują ciepło. Są niezastąpione podczas codziennego przygotowywania zarówno potraw smażonych na głębokim tłuszczu, jak i tych grillowanych czy pieczonych. Ze względu na wyjątkową trwałość patelnie żeliwne są używane przez lata, a niekiedy nawet przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tego rodzaju patelnie bywają droższe, jednak należy brać pod uwagę ich wysoką jakość wykonania oraz dobrą wytrzymałość, co sprawia, że są trafioną inwestycją. Nowoczesne patelnie żeliwne – oprócz swojej funkcjonalności i wytrzymałości – cechują się wysokimi aspektami wizualnymi, odpowiadającymi nowoczesnym trendom.

Patelnie żeliwne na indukcję

Czytaj więcej...

Czy tradycyjne patelnie żeliwne odnajdą zastosowanie w nowoczesnej technologii, na przykład przy płytach indukcyjnych? Jak najbardziej! Wpływ na to ma fakt, że materiał, z którego wykonane są patelnie żeliwne, przewodzi prąd i ma właściwości ferromagnetyczne. Niektóre patelnie żeliwne posiadają chropowatą powierzchnię na spodzie, co może zniszczyć płytę indukcyjną. Kupując więc patelnię żeliwną, w trosce o delikatną powierzchnię indukcji, należy wybierać z asortymentu znanych i cenionych producentów, gwarantujących wysoką jakość produktu. Dobra patelnia nie ma prawa zniszczyć Twojej kuchenki. Należy zwrócić szczególną uwagę na konserwację naczynia. Tylko dzięki odpowiedniemu zadbaniu o patelnię będziesz mógł cieszyć się nią przez lata. Patelnie żeliwne od lat cieszą się dobrymi opiniami użytkowników, którzy doceniają ich funkcjonalność.

Patelnie żeliwne od renomowanych producentów 

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu patelnie żeliwne pochodzą tylko od renomowanych dostawców, których produkty spełniają restrykcyjne wymogi. Obecnie polecane są zarówno patelnie tradycyjne w zróżnicowanych rozmiarach, jak i nowoczesne modele, które umożliwią przygotowanie kilka potraw jednocześnie, na przykład naleśników, jajek sadzonych, placków czy nawet racuchów. Wszystkie oferowane produkty są bezpieczne oraz posiadają odpowiednie atesty i dopuszczenia. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty oraz zapoznania się z modelami patelni żeliwnych.

Sortuj według: