Wczytuję dane...

Catering i transport żywności (93 wyników)

Idealna impreza bez jedzenia nie istnieje. Wie o tym każdy - organizator, goście, właściciel sali, a zwłaszcza cateringowiec. Dzięki wynajęciu osoby, która przygotuje, przywiezie i poda wybrane przez nas dania, nie tylko oszczędzamy sporo czasu, ale również dostajemy fachową pomoc, doskonale skomponowane menu oraz pyszne posiłki. Jednak to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie bogate zaplecze firmy cateringowej. Bez nich kucharz nie mógłby ugotować, przewieźć i zaserwować dań na imprezie.Czytaj więcej...

Wyposażenie do cateringu - niezbędne elementy

Akcesoria cateringowe muszą być wykonane z dobrej jakości tworzyw spełniających wszystkie wymogi. W końcu opakowania, dyspensery czy słomki mają bezpośredni kontakt z żywnością. Ponadto powinny być wytrzymałe, szczelne oraz funkcjonalne, aby w prosty i bezpieczny sposób transportować jedzenie. Jednymi z oferowanych produktów są pojemniki termoizolacyjne do transportu żywności. Wykonane z polipropylenu lub piocelanu mają stabilną, mocną konstrukcję oraz są bardzo lekkie. Tak budowa umożliwia piętrowanie pudełek czy używanie ich jako pokryw dla innego opakowania z tej samej serii. Dobrze utrzymują stałą temperaturę wewnątrz. Oferujemy szeroki wybór pudełek różniących się rozmiarami, pojemnością, przeznaczeniem, a także ceną. Kolejna propozycją jest ring do pojemnika termicznego. Nałożony na górę pudełka zwiększa jego wysokość o 7 cm. Posiada atest Polskiego Zakładu Higieny poświadczający, że polistyren, z którego został wykonany termos, może być bezpiecznie wykorzystywany do transportu i przechowywania żywności. Pojemnik cechuje się lekkością, funkcjonalnością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Inne akcesorium przydatne każdemu cateringowcowi stanowią słomki do napojów. W trosce o dobro naturalnego środowiska i lasów oferujemy rurki wykonane z trzech warstw papieru celulozowego spełniającego standardy PEFC. Dlatego słomki są w pełni kompostowalne, ekologiczne oraz przyjazne zwierzętom morskim. W kategorii znajdziesz ogromny wybór rurek różniących się kolorem, wzorem, średnicą, wysokością oraz ceną. Być może zainteresują Cię dyspensery do napojów. Dzięki specjalnej rurce na lód urządzenia na bieżąco chłodzą płyn. Wyjmowany ociekacz zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie, a wykonany z poliwęglanu zbiornik nie chłonie smaków czy zapachów oraz nie wpływa na właściwości napoju. Do wyboru pozostawiamy Ci kilka dyspenserów różniących się pojemnością, wielkością oraz ceną. Te i wiele innych urządzeń czekają na Ciebie w kategorii z wyposażeniem firmy cateringowej.

Wyposażenie kuchni cateringowej

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę dyspenserów i słomek do napojów, pojemników termoizolacyjnych, opakowań spożywczych, a także termosów do transportu żywności. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane atesty, dlatego możesz bezpiecznie z nich korzystać. Wysoka jakość, solidne wykonanie i funkcjonalność sprawiają, że opinie osób, które zdecydowały się na zakup, są w pełni pozytywne.

Sortuj według: