Wczytuję dane...

Szklanki (49 wyników)

Obok kubków oraz filiżanek, to właśnie odpowiednio wykonane szklanki stanowią idealne uzupełnienie wyposażenia każdej zastawy. Pijemy przecież często napoje, które z uwagi na charakter najlepiej serwować w gustownym szkle. Pięknie wykonane szklanki mogą więc być nie tylko idealnym naczyniem, ale także niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym.

Czytaj więcej

Gustowne szklanki do każdego domu

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty, które swoim wyjątkowym designem oraz szczególną funkcjonalnością zachwycają nawet najbardziej wymagających użytkowników. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybierać spośród wielu modeli, które świetnie sprawdzają się na różne okazje. Szklanki w sklepie Kuchcikowo to zestawienie wyjątkowo szerokiego asortymentu, złożonego z produktów najwyższej klasy. Różnorodność dotyczy nie tylko bogactwa kształtów, ale także kolorystyki. Oprócz klasycznych szklanek z transparentnego szkła możesz także zamówić model w konkretnym kolorze. To idealny wybór w przypadku dopasowywania szklanek do reszty zastawy - możesz z łatwością wybrać produkt, który będzie odpowiadać reszcie wyposażenia Twojej kuchni lub jadalni.

Wysokiej jakości szklanki - sklep internetowy Kuchcikowo

W zależności od pojemności oraz wysokości danego modelu możesz dowolnie wykorzystywać wybrany produkt. Akcesoria dostępne w tej kategorii cechują się wyjątkowo szerokimi możliwościami zastosowania, dzięki czemu stanowią świetne uzupełnienie podstawowej zastawy. Szklanki w sklepie Kuchcikowo to nie tylko klasyczne propozycje z gładkiego szkła, ale także egzemplarze z ozdobami w postaci bogatych zdobień, które od razu przyciągają uwagę każdego, stając się dekoracją kuchni i jadalni. Tego typu szklanki z powodzeniem mogą być wykorzystywane w trakcie szczególnych uroczystości, kiedy to zapewnienie odpowiedniej oprawy stołu jest jak najbardziej wskazane. Wybierając produkt z tej kategorii, możesz mieć pewność, że został on wykonany z należytą dokładnością. Jest to doskonale widoczne już od pierwszego użycia.

Estetyczne szklanki - cena

Napoje serwowane w pięknych szklankach z pewnością mogą smakować jeszcze lepiej - warto zastosować tę zasadę również w codziennym życiu, wybierając odpowiednie produkty z naszego zestawienia. Oferowane przez nas szklanki zostały nie tylko wykonane z zachowaniem odpowiedniej estetyki, ale także wyposażone w kluczowe elementy świadczące o ich wysokiej funkcjonalności. Jeśli w naczyniach cenisz sobie przede wszystkim stabilność oraz wytrzymałość, postaw na modele z dodatkową, szerszą podstawką, dzięki której szklanka pozostanie nieruchoma na wielu powierzchniach. Do podawania gorących napojów, takich jak aromatyczne herbaty, świetnie sprawdzą się wersje z uchem, dzięki któremu ich chwytanie nie będzie stanowić żadnego problemu.


Nie tylko wysoka funkcjonalność jest atutem dostępnych w tej kategorii szklanek. Cena to kolejny pozytywny aspekt, dla którego warto wybrać produkt proponowany w naszym sklepie.

Sortuj według: