Wczytuję dane...

Zaparzacze do herbaty (44 wyników)

Zaparzacze do herbat to akcesoria, których z pewnością nie trzeba przedstawiać miłośnikom, szczególnie tych liściastych herbat. Jednym z najgorszych momentów podczas delektowania się ulubioną herbatą, jest sytuacja, w której niespodziewanie liść, kawałek łodyżki czy owocu znajduje się na naszych ustach jako niechciany gość. Aby zaradzić temu głównemu problemowi koneserów różnego rodzaju herbat, przedstawiamy zaparzacze do herbat. Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych technologii mogą występować one zarówno z sitkiem, dociskiem, jak i zupełnie innym rozwiązaniem.

Czytaj więcej...

Zaparzacze do herbaty 1l - pełnia smaku zamknięta w pojemnym dzbanku

Zaparzacze do herbaty o pojemności 1l to rozwiązanie szczególnie ciekawe dla osób, które lubią wyjątkowy design. Dzbanki te dostępne są w różnorodnych wariantach estetycznych. Można nabyć zaparzacze do herbaty w formie smukłych dzbanków, przypominających czajniczki czy także takie o nowoczesnym i kanciastym designie. Dominują zaparzacze do herbat, które są: szklane, żeliwne i ceramiczne. Sprawia to, że czerpanie przyjemności będzie dotyczyło nie tylko konsumpcji naparu, ale także korzystania z tego naczynia. Oprócz tego zróżnicowanie występuje także na płaszczyźnie objętości. Są dostępne zarówno dzbanki o pojemnościach 1 l, ale także 1,2 l czy 0,8 l.

Zaparzacze do herbaty z sitkiem

Zaparzacze do herbaty z sitkiem to równie chętnie wybierane rozwiązanie, co w przypadku dzbanków. Oferujemy szereg dostępnych możliwości z zakresu tego typu rozwiązań. Najczęściej są to naczynia szklane z metalowym sitkiem. Działanie jest tutaj niezwykle podobne jak w przypadku dzbanków, jednak to nie design jest tu na piedestale a przede wszystkim praktyczność. Dlatego kwestie estetyczne ograniczają się do podstawowego połączenia metalu ze szkłem. To doskonałe rozwiązanie dla minimalistów.

Zaparzacze do herbaty z dociskiem

Kolejnym minimalistycznym rozwiązaniem, natomiast charakteryzującym się nieco innym działaniem, są zaparzacze do herbaty z dociskiem. Opierają się one na działaniu listków suszu tak, jakby nie był użyty żaden zaparzacz. Natomiast na samym końcu parzenia korzysta się z docisku, więc nie będzie występował problem pływających elementów herbaty w naparze. Ten rodzaj zaparzaczy charakteryzuje się także zróżnicowanym designem, jednak nie jest on tak bogaty jak w przypadku dzbanków.

Zaparzacz do herbaty - czy wystarczy mi sitko do zaparzania?

Dostępne w naszej ofercie są także same sitka do zaparzania herbaty. Rozwiązanie to zajmuje bardzo mało miejsca, dlatego będzie niezwykle poręczne na wszelkiego rodzaju wyjazdy, podczas których nie chcemy rezygnować z ulubionych naparów. Pozwala ono na zaparzenie herbaty bezpośrednio w kubku.

Nie będzie to jednak eleganckie rozwiązanie na spotkanie z przyjaciółką czy rodzinną uroczystość, która odbywa się w domu. Zdecydowanie lepiej prezentować będzie się dzbanek, bądź zaparzacz z sitkiem lub dociskiem. To rozwiązanie jest także niezwykle ekonomiczne, ponieważ w krótkim okresie przygotować można więcej naparu dla gości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie nasze produkty o pozytywnych opiniach dostępne są także w wyjątkowych cenach.

Sortuj według: