Wczytuję dane...

Patelnie uniwersalne (153 wyników)

Dobre patelnie uniwersalne są czymś, czego nie może zabraknąć w żadnej domowej kuchni. Możliwości ich zastosowania są przeogromne – przygotujesz na nich zarówno jajecznicę na śniadanie, jak i kotlety czy rybę na obiad. Aby patelnia służyła przez długi czas, warto zdecydować się na produkt wysokiej jakości. Opinie co do kryteriów są różne, można jednak wyróżnić trzy podstawowe: zastosowane do produkcji materiały, solidność wykonania i walory estetyczne. Nasze produkty cechuje dbałość o wszystkie te czynniki.

Uniwersalne patelnie z najlepszych materiałów

Czytaj więcej...

Oferowane przez nas patelnie klasyczne w znacznej części wykonane są z kamienia, granitu lub marmuru. To bardzo popularny i sprawdzony wybór, zwłaszcza wśród osób szukających prostego rozwiązania. Zalety kamienia to między innymi bardzo szybkie nagrzewanie oraz ogromna wytrzymałość. Co więcej, niektóre z nich nadają się do mycia w zmywarce. Innym tworzywem stosowanym do produkcji patelni jest tytan – można określić go produktem klasy premium. Jego największą zaletą jest możliwość wykorzystania minimalnej ilości oleju, co jest możliwe dzięki specyficznemu sposobowi nagrzewania się naczynia. Korzystnie odbija się to na zdrowiu i wadze. Patelnie tytanowe uchodzą również za energooszczędne, a jedzenie nie przywiera do ich powierzchni. Jakie są wady? Relatywnie wysoka cena. Alternatywą do obu tych rozwiązań są patelnie stalowe. Z jednej strony odznaczają się największą wytrzymałością i długim czasem trzymania ciepła, z drugiej – nie można przyrządzać na nich posiłków wymagających bardzo wysokich temperatur. Na końcu warto dodać, że ze wszystkich wymienionych surowców tworzy się dobre patelnie na gaz.

Szeroki asortyment uniwersalnych patelni 

Dobrze wiemy, że każdy ma inne kulinarne potrzeby. Z tego też względu nasz sklep dysponuje bardzo szerokim asortymentem, w którym każdy znajdzie dla siebie idealną patelnię tradycyjną. Różnice w tworzywie to nie jedyny aspekt, na który warto zwrócić uwagę. Równie ważna jest wielkość (zastanów się, dla ilu osób przygotowujesz posiłki) oraz obecność dopasowanej pokrywki. Dysponujemy zarówno pojedynczymi patelniami, jak i całymi zestawami. Podczas podejmowania decyzji uwzględnij ilość naczyń, które już posiadasz oraz rodzaje dań, które gotujesz. Tyle z informacji teoretycznych. Teraz pozostaje Ci tylko zapoznanie się z naszą ofertą, do czego serdecznie zapraszamy!

Sortuj według: