Wczytuję dane...

Czajniki tradycyjne (95 wyników)

W tej kategorii znajdziesz zarówno czajniki nowoczesne, jak i urządzenia utrzymane w standardowym stylu. Posiadamy produkty w różnych wzorach, kolorach i kształtach. Oferowane czajniki tradycyjne różnią się między sobą także pojemnością. Znajdziesz u nas niewielkie urządzenia, idealnie sprawdzające się w małych kuchniach i podczas podróży, a także większe czajniki o pojemności nawet trzech litrów. W naszym asortymencie dostępne są wyłącznie sprzęty znanych i cenionych marek, takich jak Berlinger Haus, Kassel, Klausberg czy Kinghoff. Dysponujemy czajnikami tradycyjnie wykonanymi w całości ze stali nierdzewnej oraz modelami dodatkowo pokrytymi powłoką marmurową lub matowym lakierem. W naszej ofercie znajdują się również produkty wykończone elementami imitującymi drewno, doskonale sprawdzających się w kuchniach utrzymanych w stylu rustykalnym i skandynawskim. Posiadamy także czajniki nowoczesne z wykończeniem satynowym oraz z termometrem. Jesteśmy przekonani, że wśród tak bogatego asortymentu każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich upodobań, potrzeb i wymagań. Jeśli jednak masz problem z wybraniem czajnika dla siebie lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat danego modelu, skontaktuj się z naszym sklepem. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.Czytaj więcej...

Czajniki tradycyjne - cena

Ceny tradycyjnych czajników są zróżnicowane. Zależą m.in. od modelu, marki i pojemności. Najtańszą opcją są małe modele, mieszczące do 2 l płynów. Szczególnie atrakcyjnie cenowo wypadają niewielkie czajniki Kinghoff. Nieco droższe są produkty marki Klausberg i Berlinger Haus. Do najbardziej luksusowych czajników tradycyjnych zaliczane są modele firmy Kassel, produkowane z najwyższej gatunkowo stali nierdzewnej. Jeśli chcesz sprawdzić dokładne ceny oferowanych czajników, przejdź do asortymentu. Po lewej stronie możesz zaznaczyć kwotę, jaką jesteś w stanie przeznaczyć na produkt oraz producenta, którego sprzęty interesują Cię najbardziej. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czajniki tradycyjne - opinie naszych klientów

Oferowane przez nas tradycyjne czajniki są bardzo popularne i cieszą się dobrymi opiniami. Kupowane są zarówno przez klientów firmowych, jak i właścicieli lokali gastronomicznych. Według użytkowników cechują się one znacznie większą trwałością niż produkty elektryczne. Odpowiednio użytkowane służą przez długie lata. Ponadto klienci zaznaczają, iż woda gotowana w tradycyjnych czajnikach smakuje znacznie lepiej. Zatem, jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu, pochodzącego z zaufanego źródła, sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej produkt, spełniający Twoje oczekiwania. Masz wątpliwości lub pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych czajników tradycyjnych? Zadzwoń lub napisz maila. Z chęcią Ci pomożemy. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Sortuj według: