Wczytuję dane...

La Rochere

Wysokiej jakości szkło francuskie La Rochere

Piękna zastawa stołowa to jedna z najlepszych wizytówek gospodarza. Odpowiednio przygotowany stół szybko potrafi zachęcić do wspólnego biesiadowania, a przede wszystkim spędzania razem czasu. Warto więc szczególnie zadbać o ten aspekt, oczywiście z wykorzystaniem odpowiednich akcesoriów. Oprócz jednych z najważniejszych punktów na całym stole, czyli talerzy przeznaczonych do spożywania przygotowanych wcześniej potraw, nie może zabraknąć także naczyń do napojów serwowanych do posiłków.Czytaj więcej...

Chcesz nadać swojej zastawie stołowej zupełnie nowego wymiaru? Zdecyduj się na pełne klasy i smaku propozycje cenionej od wieków marki La Rochere. Szklanki oraz kieliszki tego producenta to najlepszy wyraz szacunku dla długoletniej tradycji wytwarzania estetycznych wyrobów szklanych. Wszystkie produkty należące do poniższej kategorii zostały przygotowane z najwyższą dbałością o szczegóły. Najlepiej udowadniają to nie tylko liczne pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów, ale także bogate zdobienia, które automatycznie przyciągają uwagę każdego, kto dostrzeże te wyjątkowe wyroby szklane na stole. Gustowne propozycje La Rochere to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie odpowiednie podejście do oprawy przygotowywanych przez siebie potraw. Warto pamiętać, że to właśnie na odpowiednią zastawę zwraca się uwagę podczas spożywania posiłków. Podaruj sobie odrobinę francuskiego luksusu, korzystając z bogato zdobionych propozycji doświadczonego producenta La Rochere. Kieliszki oraz szklanki dostępne w tej kategorii z pewnością od pierwszego spojrzenia zachwycą nie tylko Ciebie, ale także Twoich najbliższych.

Bogato zdobione produkty La Rochere w naszym sklepie

Masz dość zwyczajnych elementów zastawy stołowej, które nic nowego nie wnoszą do znajomego otoczenia? Wbrew pozorom wyroby szklane wcale nie muszą być nudne, ponieważ szkło to przecież bardzo plastyczny materiał, z którego można wykonać wiele interesujących propozycji użytecznych na co dzień. Dobrze wie o tym doświadczony producent La Rochere, którego historia sięga aż do 1475 roku, kiedy to huta szkła pod tą samą nazwą została założona we Francji. Najstarsza huta szkła w Europie po dziś dzień tworzy wyjątkowe produkty ze szkła, które teraz możesz kupić również w naszym sklepie. Potrzebujesz całkowitej odmiany zawartości swojej szafki kuchennej? Dzięki bogatemu asortymentowi możesz od razu przeprowadzić prawdziwą reorganizację. Wybierając produkty z tej kategorii możesz zdecydować się na użyteczne szklanki, gustowne kieliszki, czy uniwersalne naczynia - wszystko to akcesoria marki La Rochere. Szklanki oraz kieliszki tego producenta to najlepszy sposób na to, aby zachwycić gości przy najbliższym przyjęciu czy jakiejkolwiek uroczystości. Kolejnym atutem tego rodzaju produktów jest wyjątkowo atrakcyjna cena, dzięki której właściwe wyposażenie stołu staje się jeszcze łatwiejsze.

Sortuj według: