Wczytuję dane...

Opakowania spożywcze do żywności (5 wyników)

Nie ulega wątpliwości, że nic tak nie przyciąga uwagi konsumenta, jak czyste i odpowiednio wykonane opakowanie produktów spożywczych. Nawet najsmaczniejsze danie nie będzie robiło dobrego wrażenia na kliencie, jeśli zostanie zapakowane w niefunkcjonalny i nieestetyczny sposób. Odpowiednie opakowanie spożywcze powinno z jednej strony skłaniać potencjalnego klienta do zakupu, a z drugiej być wykonane z atestowanych, przeznaczonych do kontaktu z żywnością materiałów. Nasz sklep oferuje szeroką gamę opakowań spożywczych, dzięki którym Twoja strefa gastronomiczna zdobędzie pełne zaufanie wśród konsumentów.

Opakowania spożywcze - nasza oferta

Czytaj więcej...

Nasz sklep posiada w swojej ofercie atestowane opakowania do żywności, które doskonale sprawdzą się w lokalach i budkach gastronomicznych. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższą starannością i sprawdzone pod kątem funkcjonalności. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednio zapakowana żywność znacząco wpływa na komfort jedzenia i konsumenci zwracają na to szczególną uwagę. Dbamy o to, aby wilgoć czy wysoka temperatura, nie wpływały negatywnie na jakość oferowanych przez nas produktów. Opakowania wykonane z papieru cechują się wysokim stopniem odporności na wilgoć i tłuste plamy. Posiadają również ciekawe nadruki, które skutecznie zachęcą potencjalnego konsumenta do skorzystania z usług Twojej strefy gastronomicznej. Z kolei patyczki do frytek zostały wykonane z drewna bukowego, a następnie odpowiednio wyszlifowane. Wszystko to w trosce o komfort, wygodę i bezpieczeństwo klienta.

Atestacja opakowań

Badania wykazują, że papier używany do produkcji opakowań spożywczych przoduje, jeśli chodzi o rynek papierniczy w Polsce. Każda rzetelna firma ma obowiązek wykonać odpowiednie atesty opakowań, które będą mieć styczność z żywnością. Dokument potwierdzający dopuszczenie do kontaktu z jedzeniem to dla konsumenta jasna informacja, że żadne szkodliwe substancje nie zostały użyte w trakcie produkcji opakowania i nie stanowią zagrożenia dla żywności. Kupując opakowania z naszej oferty masz pewność, że nie wejdą one w niepożądaną reakcję z jedzeniem, które zostanie w nie zapakowane. Jest to szczególnie istotne w branży gastronomicznej, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo klientów.

Opinie konsumentów na temat naszych opakowań spożywczych do żywności

Jesteśmy prężnie działającą, rodzinną firmą, która od lat oferuje klientom najwyższej jakości produkty do użytku własnego, jak i do lokali gastronomicznych. Łączy nas przede wszystkim pasja do gotowania, dlatego dostosowujemy ofertę do oczekiwań i potrzeb każdego miłośnika kulinarnego. Nasz asortyment cechuje się wysoką jakością, nowoczesnym designem, funkcjonalnością i wytrzymałością. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do potrzeb klienta, a także konkurencyjna cena to aspekty, które doceniają nasi klienci. Wybierz bezpieczne, atestowane, sprawdzone opakowania do żywności i ciesz się uśmiechem zadowolonych z Twoich usług gastronomicznych konsumentów.

Sortuj według: