Wczytuję dane...

Maselniczki (13 wyników)

Maselniczki pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Masło podane w eleganckiej maselniczce wygląda estetycznie i higienicznie. Jeśli szukasz efektownej maselniczki szklanej, ceramicznej lub stalowej, zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Szeroki wybór maselniczek w sklepie Kuchcikowo

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór maselniczek. Posiadamy maselniczki szklane oraz modele ze stali nierdzewnej, porcelany i ceramiki. Dysponujemy także maselniczkami wykonanymi z dwóch materiałów np. stali i akrylu lub szkła i bambusa. W naszym asortymencie znajdziesz również modele ceramiczne z drewnianymi pokrywkami. Część oferowanych maselniczek posiada w zestawie łyżeczkę lub nożyk do nabierania masła.

Maselniczki ceramiczne i szklane cechują się wyjątkową wytrzymałością oraz odpornością na wilgoć i działanie kwasów oraz bakterii. Ponadto nie chłoną one zapachów i są łatwe w utrzymaniu czystości. Maselniczki ze stali nierdzewnej charakteryzują się długą żywotnością, gdyż nawet podczas upadku nie ulegają rozbiciu. Dodatkowo prezentują się bardzo elegancko i doskonale sprawdzają się zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Nasze maselniczki porcelanowe są odporne na wysokie temperatury i negatywne działanie kwasów. Nie wchłaniają one ani wody, ani zanieczyszczeń. Natomiast oferowane przez nas maselniczki z elementami akrylowymi są wyjątkowo lekkie i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Jak widać, każdy model ma swoje zalety. Aby wybrać produkt dla siebie, najlepiej wziąć pod uwagę własne preferencje, potrzeby i możliwości finansowe. Warto zastanowić się, na czym najbardziej nam zależy - niskiej cenie, estetyce czy może wytrzymałości.

Maselniczki najlepszych producentów - cena

W naszym sklepie internetowym kupisz maselniczki pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów. Dysponujemy modelami marki Husla, Kassel i Kinghoff. Różnią się one między sobą nie tylko estetyką i pojemnością, ale również cenami. Jeśli zależy Ci na oszczędnościach, sięgnij po maselniczkę stalową lub stalowo-akrylową. Jeśli jednak szukasz nieco bardziej luksusowego produktu, wybierz maselniczkę ceramiczną bądź porcelanową. Chcesz poznać dokładne ceny poszczególnych modeli? Przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi i nazwami produktów udostępniliśmy informacje o kosztach zakupu.

Maselniczki Husla, Kassel i Kinghoff - opinie naszych klientów

Oferowane przez nas maselniczki cieszą się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Wybierane są zarówno przez klientów prywatnych do użytku indywidualnego, jak i przedsiębiorców prowadzących lokale gastronomiczne. Nasze maselniczki często zamawiane są również na prezent. Klienci doceniają je głównie za jakość wykonania, estetykę i trwałość. Konsumenci zaznaczają, iż oferowane przez maselniczki pięknie prezentują się na stole i sprawiają, że wygląda on bardzo elegancko. Ponadto są one łatwe do utrzymania w czystości i nie przechodzą nieprzyjemnymi zapachami.

Sortuj według: