Wczytuję dane...

Garnki pojedyncze (233 wyników)

Garnki bez wątpienia stanowią podstawę kuchennego asortymentu i są nieodłącznym elementem gotowania. Jeśli chcesz w pełnym komforcie przygotowywać potrawy, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy garnki pojedyncze z wysokiej jakości materiałów, które na pewno pomogą Ci w kuchni.

Garnki pojedyncze - różnorodna oferta

W niniejszej kategorii znajdują się liczne garnki pojedyncze, różniące się między sobą pod wieloma względami. Podstawowym parametrem tego rodzaju produktów jest pojemność. Dysponujemy naczyniami o różnym litrażu, dlatego możesz się u nas zaopatrzyć w model idealny do ugotowania kilku jajek, ale też egzemplarz odpowiedni do stworzenia dużej porcji rosołu. To nie wszystko, ponieważ mamy naczynia o różnych kształtach oraz zastosowaniu, ponieważ niektóre są dobrym rozwiązaniem do użytku zarówno na kuchence, jak i w piekarniku, W kartach produktów informujemy o możliwych zastosowaniach. To ważne, ponieważ nie wszystkie garnki pojedyncze są dobrym rozwiązaniem w przypadku wszystkich kuchenek, zwłaszcza indukcyjnych.Czytaj więcej...

Garnki pojedyncze - różne materiały

Bardzo ważnym aspektem każdego garnka jest jego materiał wykonania. Rynek jest obecnie zdominowany przez stal. Garnki pojedyncze ze stali nierdzewnej posiadają w stopie chrom oraz nikiel. Są wytrzymałe i odporne na zarysowania, łatwo się je pielęgnuje. Spotkać się można również z modelami z aluminium, które szybko się nagrzewają, jednak równie szybko tracą ciepło i są cienkie. Bardzo ciekawym tworzywem jest również żeliwo. Wykonane z tego materiału garnki pojedyncze są najbardziej odporne na uszkodzenia, jednak są też wyjątkowo ciężkie. Bardzo długo utrzymują wysoką temperaturę. Można także spotkać garnki pojedyncze o ciekawszej formie. Chodzi na przykład o aluminiowe modele, które zostały pokryte żaroodporną powłoką ceramiczną (najczęściej marmurkową lub granitową). Są wytrzymałe, zapobiegają przywieraniu potraw i wielu przypadkach są przystosowane do kuchni indukcyjnych.

Garnki pewnego pochodzenia

Dbając o komfort naszych klientów, w ofercie zawarliśmy wyłącznie sprawdzone produkty, wyróżniające się pod względem jakości wykonania oraz trwałości. Dobry garnek to inwestycja na długie lata i jesteśmy przekonani, że znajdziesz taki w naszym asortymencie. Wszystkie modele pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów otrzymujących pochlebne opinie za swoje wyroby, takich jak na przykład Klausberg, Berlinger czy Kassel. Wyróżnia je nie tylko wysoka jakość, ale również konkurencyjna cena. Dysponujemy egzemplarzami wysokimi, płaskimi, kwadratowymi, rondlami i nie tylko. Jeśli więc interesują Cię garnki pojedyncze ze stali nierdzewnej lub innego sprawdzonego materiału, możesz nam zaufać! W naszym sklepie znajdują się również inne naczynia kuchenne, a także wiele przydatnych akcesoriów. Życzymy udanych zakupów.

Sortuj według: