Wczytuję dane...

Termosy do transportu żywności (24 wyników)

Termosy przeznaczone do transportu żywności to niezbędne wyposażenie firm i lokali gastronomicznych, zajmujących się dostarczaniem posiłków na szeroką skalę. Odpowiednio wykonany termos powinien doskonale utrzymywać temperaturę dań, zapewniać doskonałą, długotrwałą izolację, być szczelne i ułatwiać transport. Nasz sklep oferuje szeroki przekrój termosów cateringowych, dzięki którym przewożone przez Ciebie dania zachowają swoją temperaturę nawet do 12 godzin.

Czytaj więcej...

Termos do transportu żywności - czym się sugerować przy zakupie?

Solidnie wykonany termos do przewożenia żywności posiada szereg cech, klasyfikują go w roli bezpiecznego i funkcjonalnego. Przede wszystkim termos cateringowy powinien doskonale utrzymywać ciepło znajdujących się w nim posiłków. Nie mniej istotna jest jego szczelność, która stanowi fundamentalny czynnik bezpiecznego przewożenia żywności. Oferowane przez nas termosy posiadają innowacyjną konstrukcję, złożoną m.in z pianki o doskonałych właściwościach izolacyjnych, wzmocnionej dwukrotnie ścianki ze stali nierdzewnej, czy silikonowej uszczelki, która dodatkowo zwiększa szczelność produktu. Termosy z naszej oferty zostaną docenione w każdym miejscu, w którym bezproblemowy transport żywności jest priorytetem.

Nasza oferta termosów cateringowych

Nasza bogata oferta składa się asortymentu stworzonego zarówno do przewożenia gorącej cieczy, jak i produktów sypkich. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, cenionymi od lat na rynku gastronomicznym firmami. Dostępne w naszym sklepie produkty zostały sprawdzone pod kątem funkcjonalności, wytrzymałości i szczelności. Uchwyty termosów są ergonomiczne, co pozwala na swobodne przenoszenia ich, bez ryzyka poparzenia. Termosy do przewożenia żywności oferujemy w wielu pojemnościach, co daje możliwość dopasowania produktu do potrzeb Twojej firmy. Przewożenie żywności w kilkunastu garnkach opakowanych w folię aluminiową, bądź stretch folię jest nie tylko ryzykowne, ale i niebezpieczne dla środowiska naturalnego.

Opinie naszych konsumentów

Jako doświadczony zespół pasjonatów gotowania zdajemy sobie sprawę, jak ważny w branży gastronomicznej jest bezpieczny transport żywności. Wiemy, że dla osób korzystając z usług danej firmy gastronomicznej, temperatura dań jest bardzo istotna. Nie mniej istotną kwestią jest również czystość punktu gastronomicznego. To samo tyczy się lokali, które oferują możliwość transportu żywności. Oferowane przez nas termosy są niezwykle proste w czyszczeniu, dzięki czemu zachowasz idealny poziom higieny, nawet przy wzmożonej eksploatacji. Sumienna pielęgnacja sprawi, że zakupiony przez Ciebie produkt będzie nie tylko bezpieczny, ale i wytrzymały.

Konkurencyjna cena, bezproblemowy przebieg transakcji oraz szybka wysyłka to aspekty, które doceniają nasi klienci. Zakup termosu do przewożenia żywności w Kuchcikowie to gwarancja najwyższej jakości, którą będziesz mógł cieszyć się przez długie lata.

Sortuj według: