Wczytuję dane...

Czajniki elektryczne (34 wyników)

Czajnik stanowi wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Ze względu na swoją ekonomiczność, coraz więcej osób decyduje się na zakup czajnika elektrycznego. Wystarczy mu niemal chwila, aby woda do zalania ulubionego napoju była gotowa. Jednak zwykła funkcjonalna forma przestaje wystarczać. Pragniemy zaprezentować designerskie czajniki elektryczne, które posiadają niespotykane motywy, a także charakteryzują się różnego rodzaju kształtem.

Czytaj więcej...

Nowoczesne czajniki elektryczne - estetyka obecna w kuchni

Nowoczesne czajniki elektryczne to zastosowanie przede wszystkim wyjątkowej technologii, która pozwala na szybkie zagotowanie wody, ale także zaspokojenie potrzeb estetycznych. W nowoczesnych kuchniach wszelkie zastosowane elementy są niezwykle przemyślane, w taki sposób, aby doskonale się ze sobą komponowały. Już od dawna kwestie praktyczne podstawowych przedmiotów zaczęły być drugorzędne. Każdemu bowiem korzysta się przyjemniej z przedmiotów, które także cieszą oko. Oczywiście niektóre wyróżniają się także nowoczesnymi technologiami w postaci elementów ułatwiających korzystanie z urządzenia

Elektryczne czajniki - design, forma i odważny kolor

Dostępne w naszej ofercie elektryczne czajniki to kwintesencja wysublimowanego gustu. Dostępne są w formach raczej powszechnych, standardowy kształt, szklana obudowa i stonowany kolor. Natomiast oferta naszego sklepu obejmuje także bardziej odważne i wyjątkowe modele. Połyskujący metal, malowana proszkowo stal o charakterze matowym w żywych kolorach, czy wyjątkowa faktura imitująca skórę zwierzęcą. To tylko niektóre z propozycji, które znaleźć można w naszej ofercie. Ciekawa kanciasta faktura, czy delikatny i gładki metal to część wariantów dostępnych w naszej ofercie.

Oprócz mnogości materiałów bardzo zróżnicowane są także same kształty czajników. Obejmują one standardowe, dość toporne formy jak i bardziej opływowe o kształcie z szerszym dołem, po taki imitujące czajnik klasyczny stojący zazwyczaj na kuchence gazowej czy płycie indukcyjnej. Mnogość opcji dotyczy również samych rączek, dostępne są standardowe obejmujące całość oraz pozwalające na uchwycenie naczynia. Dostępne są także motywy imitujące drewno, które doskonale będą prezentowały się w kolorowej kuchni utrzymanej w jasnych tonach. Niektóre czajniki są także wyposażone w termometr czy nawet takie posiadające możliwość zmiany podgrzewania wody od 40 do 100 stopni Celsjusza.

Designerskie czajniki elektryczne - na wyciągnięcie ręki

Dostępne w naszej ofercie nowoczesne czajniki elektryczne o wyjątkowym designie są tak zróżnicowane pod względem różnych płaszczyzn, że każdy jest w stanie znaleźć coś idealnego do swojej kuchni. W zależności od wyboru konkretnego modelu ceny mogą się nieznacznie różnić, jednak są one w każdym przypadku korzystne. Pozytywne opinie do nas napływające stale motywują nas do poszerzania naszej oferty o kolejne wyjątkowe modele, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą designerskich czajników.

Sortuj według: