Wczytuję dane...

Kinghoff

Kinghoff to znana i ceniona marka artykułów gospodarstwa domowego, a przede wszystkim akcesoriów kuchennych oraz naczyń. Szukając wysokiej jakości produktów nie sposób przejść obojętnie obok propozycji tej marki. W naszym sklepie znajdziesz liczne sztućce, garnki, narzędzia i wiele więcej. Życzymy udanych zakupów.

Kinghoff - co to za marka?

Kinghoff to znana w skali międzynarodowej marka artykułów gospodarstwa domowego, istniejąca na rynku od 15 lat. Od początku swojej działalności za wyznacznik wzięła jakość wyrobów oraz ich użyteczność w kuchni i jadalni. Specjaliści używają w produkcji wyłącznie sprawdzonych i wytrzymałych materiałów, dzięki którym zakup produktów przedsiębiorstwa to inwestycja na lata. Producent łączy tradycyjne rozwiązania z nowoczesną technologią, a także estetycznym wzornictwem. Czytaj więcej...

Garnki i zestawy garnków Kinghoff

Garnki to podstawowe akcesoria, wymagane przy przygotowywaniu potraw. Modele marki Kinghoff wyróżniają się grubym, kilkuwarstwowym dnem odpornym na odkształcenia. Dzięki temu nadają się do długotrwałego gotowania w wysokiej temperaturze. Używane w ich produkcji materiały są bardzo wytrzymałe, a potrawy nie przywierają do konstrukcji. Garnki występują w wielu zróżnicowanych wersjach - przede wszystkim pod względem pojemności, ale też kształtu i zastosowania. W naszym asortymencie znajdują się zarówno garnki pojedyncze, jak i zestawy garnków Kinghoff. Na uwagę zasługują modele z powłoką marmurkową, umożliwiającą zdrowe gotowanie. Doskonale utrzymują ciepło, a ponadto nadają się do wszystkich źródeł ciepła, włącznie z kuchenkami indukcyjnymi. Poszczególne egzemplarze nadają się także do używania w piekarniku. Niektóre garnki Kinghoff są wyposażone w ciekawe elementy - uchwyt pokrywy Aroma Knob, czyli mechanizm otwierający dostęp do wnętrza naczynia, umożliwiający dozowanie przypraw w płynie czy oleju bez otwierania pokrywki.

Sztućće Kinghoff

Planując wystawną kolację lub chcąc wyposażyć restaurację, nie można zapominać o eleganckich sztućcach. Wydają się być detalem, jednak ich dobre wykonanie od razu podkreśla jakość obsługi czy prestiż podania do stołu. Kinghoff to przedsiębiorstwo mogące poszczycić się profesjonalnymi sztućcami wykonanymi ze stali nierdzewnej, występującymi w różnych zestawach pod względem ilości sztuk czy rodzaju elementów. Podstawowe zawierają nóż, widelec, łyżkę i łyżeczkę, bardziej zróżnicowane mają dodatkowy widelczyk czy łyżeczkę do kawy oraz akcesoria pokroju szczypiec do cukru, łopatek do ciasta i wielu innych. Są z tego powodu ciekawym pomysłem na elegancki, ale też praktyczny prezent.

Kinghoff - sklep internetowy

Kupując produkty Kinghoff  w naszym sklepie internetowym możesz mieć pewność otrzymania oryginalnego produktu. Oferujemy bezpieczne płatności online oraz bezpłatną dostawę od kwoty zamówienia wynoszącej 299 zł.

Produkty Kinghoff – atrakcyjne ceny i pozytywne opinie

Co jeszcze wyróżnia markę Kinghoff? Opinie osób korzystających z produktów tej firmy są pozytywne, a klienci doceniają przede wszystkim fakt, że cena artykułów posiada świetny stosunek do jakości, dzięki czemu wyroby marki są dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Sortuj według: