Wczytuję dane...

Garnki żeliwne (4 wyników)

Związek między używanymi do przyrządzania potraw naczyniami, a naszym zdrowiem jest bardzo duży i ma bezpośredni wpływ na jakość naszego posiłku. Na rynku dostępny jest szeroki wybór naczyń i garnków, wykonanych z różnych materiałów i według indywidualnych wytycznych producentów. Poszczególne modele garnków, choć mogą różnić się wyglądem oraz użytymi tworzywami, muszą spełniać pewne normy, które są niezbędne przed wypuszczeniem ich do sprzedaży. Producenci muszą posiadać wszystkie certyfikaty oraz testy, aby ich produkty nie stwarzały zagrożenia dla zdrowia klientów.Czytaj więcej...

Dlaczego warto wybrać garnki żeliwne?

Garnki żeliwne, mają dość długą tradycję, ponieważ są używane od wieków i cieszą się zaufaniem wielu kucharzy-amatorów i profesjonalistów. Sposób wytwarzania takich garnków jest bardzo stary, a współcześnie jedynie unowocześniany. Naczynia wykonane z żeliwa, czyli ze stopu węgla i żelaza, posiadają wiele niekwestionowanych cech, dzięki którym uznawane są za jedne z najlepszych. Są one niezwykle trwałe i uniwersalne, ponieważ nadają się do gotowania potraw zarówno na palnikach gazowych, jak i na płycie indukcyjnej, ale nadają się też do używania w piekarniku. Dużą zaletą tego typu garnków jest równomierne rozprowadzanie ciepła oraz długotrwałe jego utrzymywanie, co pozwala na uniknięcie częstego podgrzewania znajdującego się w nich jedzenia i oszczędności prądu lub gazu. Garnki nadają się do gotowania bez tłuszczu lub z jego małą ilością – są więc idealne dla osób dbających o lekką dietę. Garnki żeliwne są uniwersalne i dają szereg możliwości kulinarnych.

Garnki żeliwne emaliowane

Emalia tworzy zewnętrzną powierzchnię naczynia i nie wpływa na jego właściwości. Garnki emaliowane mają natomiast bardziej współczesny wygląd, a powłoka ta w dużym stopniu zabezpiecza je przed korozją. Większość klientów decyduje się właśnie na ten rodzaj garnków z uwagi na ich estetyczny wygląd i nowoczesne wzornictwo. Emalia uniemożliwia również wchłanianie zapachów z potraw do garnka. Poza tymi cechami, oba rodzaje garnków żeliwnych mają takie same cechy i zastosowanie. Zapraszamy Cię do zapoznania się z szeroką gamą garnków żeliwnych, które są dostępne na stronie internetowej sklepu. Polecamy ciekawe garnki żeliwne w nowoczesnej odsłonie. Dostępne produkty wykonano w stylowej kolorystyce i z modnymi akcentami. Produkty występują w różnych rozmiarach, dlatego z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Polecamy także nowoczesne żeliwne moździerze, zaparzacze i kociołki, idealnie sprawdzające się w każdej współczesnej kuchni.

Pojedyncze garnki żeliwne renomowanych producentów

Polecany towar jest najwyższej jakości i pochodzi od renomowanych, europejskich producentów. Dzięki bezproblemowej współpracy z dostawcami, nasza oferta jest regularnie aktualizowana i wzbogacana o nowe produkty. Staramy się również, aby ceny były atrakcyjne i konkurencyjne. Chcemy zaproponować Ci możliwie najciekawszy i różnorodny asortyment. Nasi doświadczeni pracownicy z chęcią pomogą Ci w doborze odpowiedniego artykułu i niezwłocznie zrealizują otrzymane zamówienie. Towar wysyłamy na bieżąco, zgodnie z uzgodnieniami z klientem. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie mają swoje odzwierciedlenie w wielu pozytywnych opiniach i komentarzach, pozostawianych przez klientów, z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty oraz życzymy udanych zakupów.

Sortuj według: