Wczytuję dane...

meva

Producent MEVA to czeska firma, której historia sięga aż 1898 roku. Zajmuje się produkcją urządzeń, takie jak palniki, kuchenki i piecyki turystyczne oraz stosowanych w nich wkładów gazowych. W jej asortymencie znajdziemy również wiele akcesoriów przydatnych w kuchni polowej, a wśród nich kubki, naczynia, garnki, sztućce czy popielniczki – wszystko w świetnej jakości i równie atrakcyjnej cenie. Nie brakuje również produktów, które znajdują swoje zastosowanie w restauracjach świadczących usługi na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

MEVA – lider w produkcji urządzeń do kuchni polowej

Wraz z rozwojem technologii, która otacza nas z każdej strony, rośnie także ilość osób pragnących spędzać czas na prawdziwym łonie natury, z dala od udogodnień. Producent MEVA dba o takie potrzeby, zapewniając kompleksowe zaopatrzenie kuchni polowej. Kempingowa wycieczka z nocowaniem pod namiotem jeszcze nigdy nie była tak przyjemna! Przygotowywanie posiłków w warunkach turystycznych z pomocą urządzeń i akcesoriów marki MEVA jest proste, nieskomplikowane oraz przystępne cenowo.

W przypadku marki MEVA urządzenia od lat wyróżniają się wysoką jakością i niezmiennie ją utrzymują, co zagwarantowało tej ponad 100-letniej firmie pozycję lidera w tej branży na rynku europejskim.

Co wyróżnia produkty marki MEVA?

Producent MEVA to firma, która przykłada dużą wagę do szczegółów i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Produkowane produkty są dostosowane do turystyki nie tylko przeznaczeniem, ale również pod kątem wagi czy wymiarów – są niezwykle lekkie, a wiele z nich umożliwia ponadto wygodne złożenie. Nie brakuje również urządzeń o zwiększonej efektywności dedykowanych miłośnikom górskich wypraw lub osobom wybierającym się w rejony, gdzie panuje niska temperatura.

Jeśli chodzi o markę MEVA, urządzenia, takie jak na przykład palniki gazowe, są zoptymalizowane pod wieloma kątami, dzięki czemu z powodzeniem wyróżniają się wśród konkurencyjnych produktów. Turystom natomiast zapewniają wygodę, oszczędność oraz wielofunkcyjność, są bezpieczne i proste w obsłudze. Również akcesoria kuchenne marki MEVA  odznaczają się wysoką jakością, na którą składają się wytrzymałe materiały oraz precyzja wykonania. Nierzadko można w nich zauważyć innowacyjne, praktyczne rozwiązania, które ułatwiają funkcjonowanie w warunkach polowych.

MEVA – urządzenia, których nie może zabraknąć w terenie

Niezależnie od tego, czy jest się miłośnikiem wypraw w teren czy też udaje się na jednorazową przygodę w dzicz, warto dobrze się wyposażyć. Jedną z podstawowych potrzeb jest oczywiście jedzenie, jednak jego przygotowanie w warunkach polowych staje się utrudnione. Z pomocą urządzeń producenta MEVA zawsze ma się siły na dalszą wędrówkę i zabawę, a cała przygoda staje się jeszcze przyjemniejsza.

Kupisz je w naszym sklepie internetowym w najbardziej atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy miłą obsługę i szybką wysyłkę, dzięki czemu Twój sprzęt od marki MEVA z pewnością dotrze do Ciebie przed planowanym wyjazdem. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na zapytania dotyczące produktów!

 

Sortuj według: