Wczytuję dane...
118,74 PLN
124,99 PLN
Oszczędzasz 6.25 PLN
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 124.99 PLN
Realizacja zamówienia 48 godzin

30 dni na bezpłatny zwrot

Gwarancja 2 lata

GARNEK NA PARĘ KLAUSBERG 4 ELEM

Wysokiej jakości stal

Komplet garnków do gotowania na parze wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wykorzystana stal składa się z najlepszej jakości stopu powszechnie stosowanego w światowej klasy produktach, co gwarantuje jej wysoką odporność na korozję oraz bardzo dobrą wytrzymałość. Zastosowany materiał umożliwia szybkie podgrzanie potraw i przez dłuższy czas utrzymuje ciepło. Produkt przystosowany do gotowania na kuchenkach indukcyjnych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych i halogenowych. Można go bezpiecznie myć w zmywarkach.

Akutermiczne dno garnka i nienagrzewające się uchwyty

Garnki posiadają nienagrzewające się uchwyty.Ścianki garnka nagrzewają się dużo wolniej niż dno, co umożliwia właściwą cyrkulację wilgotnego powietrza wewnątrz garnka, pozwalając na gotowanie w temperaturze niższej od temperatury wrzenia. Takie warunki termiczne pozwalają zachować w potrawach minerały, witaminy i wartości odżywcze. Grubość ścianek garnka wynosi ok. 1mmAkutermiczne dno garnka posiada specjalną płytę aluminiową, która umożliwia magazynowanie oraz równomierne rozprowadzanie ciepła.

Szczelna pokrywa

Pokrywa szczelnie przykrywa wkłady, tak aby para wodna nie wydostawała się na zewnątrz ale skraplała do wewnątrz garnka. Dwa wkłady pozwalają na jednoczesne przygotowanie 2 odseparowanych od siebie potraw lub przygotowanie podwójnej porcji jednej potrawy. Zestaw jest łatwy w utrzymaniu czystości.

PARAMETRY:

Średnica garnków w tym zestawie - 20cm

W skład zestawu wchodzi:

- garnek zasadniczy 3,1l

- wkłady parowe - 2szt.

- szklana pokrywa

Dane techniczne

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...